wczasy,weekendy,noclegi - polecamy wypoczynek w sercu ŻUŁAW WI¦LANYCH

Orzechowy Dworek to zabytkowe siedlisko z 1861r emanuj±ce magiczn±, pozytywn± aur±. Leży w sercu Żuław Wi¶lanych, centrum Delty Wisły, na skraju małej wsi Rychnowo Żuławskie -3 km.od Nowego Dworu Gd. A w okolicy Gdańsk, Malbork, plaże Bałtyku i Mierzeji Wi¶lanej. 

Do dyspozycji go¶ci: teren posesji ok.3ha(30000m)z dużym,darmowym parkingiem, stary park(ogrodzony) z boiskiem do siatkówki,plac zabaw: hu¶tawki, trampolina,piaskownica, tenis stołowy,bilard,stawy rybne (karpie,liny,amury,karasie i inne słodkowodne),staw relaksacyjny z plaż± do k±pieli słonecznych, Łódka,dwa miejsca na ogniska, kilka miejsc do grilowania,wędzarnia, gry i zabawy towarzyskie np. rzut podkow±, kometka.Na terenie dwie altany podcieniowe.

PRZYJMUJEMY BONY TURYSTYCZNE!

W okolicy: Muzeum Żuławskie -2 km, zamek w Malborku - 18 km, plaże Bałtyku z parkiem krajobrazowym Mierzeja Wi¶lana- 18 km, zabytki Gdańska -35 km,rezerwat Druzno i pochylnie na Kanale Elbl±skim - 20 km,hydrotechnika Żuław,wiele rybnych rzek, park linowy 16 km, park dinozaurów 20 km.i wiele innych atrakcji.

Na miejscu raduje bogata przyroda naszego siedliska:soczysta zieleń starego parku a wnim cudowne ptasie koncerty i ciekawe okazy dendrologiczne.Sarenki,bociany,czaple,kormorany,bobry,woda i czyste powietrze.Pyszna jajecznica na jadalnych ziołach dzilo rosn±cych.Niecodzienny,rodzinny klimat tworzony wspólnie na plenerowych biesiadach przy kawie,czy przy ognisku.Wymarzone miejsce do wypoczynku. Serdecznie zapraszamy.


Zapraszamy też na nasz± stronę https://www.facebook.com/orzechowydworek/

Copyright Gospodarstwo "Orzechowy Dworek"